Informácie

info

V roku 2019 privítame účastníkov na 13. ročníku EMfestu na Starých Horách. Tento ročník bude iný v tom, že sa bude konať len jeden deň, bude sa však niesť v atmosfére predchádzajúcich ročníkov.

Celý program EMfestu 2019 bude prebiehať v Bazilike. Aj keď máme letné obdobie, nezabúdajte prosím na dobré oblečenie, aby ste si celý program v sobotu 13. júla mohli nerušene vychutnať.

Registrácia a poplatky

V roku 2019 nebude prebiehať registrácia účastníkov a nebude ani poplatok za vstup na podujatie. Ak by ste naše snaženie chceli podporiť (náklady na ozvučenie, kamera a pod.), môžete tak urobiť na naše číslo účtu (IBAN: SK98 0200 0000 0035 9997 9553) alebo prispieť v dobrovoľnej zbierke počas EMfestu.

STRAVA

Prosíme všetkých účastníkov, aby si tento rok zabezpečili stravu individuálne vo vlastnej réžii. Ďakujeme za pochopenie.

ubytovanie

Počas EMfestu 2019 nebude možné prenocovať na škole. Ak by ste potrebovali ubytovanie, zabezpečte si ho prosím vo vlastnej réžii v niektorom z penziónov priamo na Starých Horách.

AKO NÁS NÁJDETE

EMfest sa každoročne koná na Starých Horách, čo je obec vzdialená cca 15 km od Banskej Bystrice – smer Ružomberok. Program bude prebiehať v Bazilike, ale ak sa chcete isť pomodliť a stíšiť na Studničku, zavedú vás tam šípky od Baziliky alebo priložená mapka.

starehory studnicka