Informácie

PRAKTICKÉ INFO

Keďže Staré Hory sú položené v horách, počasie je tu nestále. Preto si nezabudnite zobrať teplé oblečenie, dáždnik alebo pršiplášť a niečo na hlavu pre prípad silného slnka. Na program na Studničke si zoberte niečo na sedenie – napríklad skladaciu stoličku alebo karimatku. V prípade nepriaznivého počasia bude program prebiehať v Bazilike.

REGISTRAČNÝ POPLATOK

Registrácia tento rok nebude prebiehať online, ale len priamo na mieste v infostánku. Cena pre dospelú osobu je 3 €. Pre rodiny ponúkame rodinnú zľavu, kedy účastnícky poplatok pre celú rodinu (otec, mama + deti) bude 5 €. Všetky poplatky sa budú platiť priamo na mieste.
Deti do 15 rokov registračný poplatok neplatia.

Strava

Prosíme účastníkov, aby si priniesli dostatok stravy na celý deň, keďže organizátori tento rok nebudú zabezpečovať jedlo pre účastníkov. K dispozícii však bude káva – tak, ako po minulé roky. Taktiež môžete využiť možnosť v stravovania vo viacerých penziónoch a reštauráciách na Starých Horách.

UBYTOVANIE

Ubytovanie tento rok neposkytujeme. Ak by ste chceli prenocovať priamo na mieste, odporúčame zabezpečiť si nocľah vopred v niektorom penzióne či ubytovni na Starých Horách.

DOPRAVA

Dopravu na EMfest si zabezpečujú účastníci samostatne. V prípade, že máte možnosť zabezpečiť zájazd z vašej farnosti, oslovte dostupných dopravcov a vopred nás o svojom zájazde informujte. Následne žiadame dopravcov (organizátorov zájazdov), aby nás vopred informovali o počte účastníkov zájazdov.

AKO NÁS NÁJDETE

EMfest sa každoročne koná na Starých Horách, čo je obec vzdialená cca 15 km od Banskej Bystrice – smer Ružomberok. Celý program EMfestu v roku 2023 bude prebiehať na Studničke, ku ktorej vedie vyznačená trasa priamo od Baziliky (treba prejsť pešo cca 300 metrov). V prípade nepriaznivého počasia (vietor, dážď…) bude program prebiehať v Bazilike.
Mapky každému napovedia viac 🙂

starehory studnicka