Informácie

PRAKTICKÉ INFO

Keďže Staré Hory sú položené v horách, počasie je tu nestále. Preto si nezabudnite zobrať teplé oblečenie, dáždnik alebo pršiplášť a niečo na hlavu pre prípad silného slnka. Na program na Studničke si zoberte niečo na sedenie – napríklad skladaciu stoličku alebo karimatku. V prípade nepriaznivého počasia bude program prebiehať v Bazilike.

REGISTRAČNÝ POPLATOK

Registrovať ste sa mohli do 18. augusta 2020 na tejto stránke za zvýhodnený poplatok 2 €. Registrácia však bude pokračovať počas celého EMfestu v infostánku, ale už za zvýšenú cenu 5 €. Pre rodiny ponúkame rodinnú zľavu, kedy účastnícky poplatok pre celú rodinu (otec, mama + deti) bude 7 €. Všetky poplatky sa budú platiť priamo na mieste.
Deti do 6 rokov registračný poplatok neplatia.

dôležité upozornenie

Žiadame všetkých účastníkov o striktné dodržiavanie pokynov usporiadateľov, ktorí vás usmernia podľa aktuálnych nariadení ÚVZ SR. Prekrytie horných dýchacích ciest je pri hromadných podujatiach povinnénezabudnite si preto rúška. Prostriedok na dezinfekciu rúk bude zabezpečený.

Strava

Prosíme účastníkov, aby si stravu zabezpečili z vlastných zásob. Z hygienických dôvodov nebudeme tento rok poskytovať účastníkom stravu, ani nápoje.

UBYTOVANIE

Ubytovanie tento rok neposkytujeme. Ak by ste chceli prenocovať priamo na mieste, odporúčame zabezpečiť si nocľah vopred v niektorom penzióne či ubytovni na Starých Horách.

DOPRAVA

Dopravu na EMfest si zabezpečujú účastníci samostatne. Tento rok však môžete využiť aj ponuku spoločnosti ŠOLTÉS TRAVEL, ktorá zabezpečuje dopravu z východného Slovenska na trase: Humenné – Vranov nad Topľou – Prešov – Poprad – Staré Hory.
Viac o zájazde nájdete na tomto odkaze:
https://soltestravel.sk/zajazdy/emfest-stare-hory/

AKO NÁS NÁJDETE

EMfest sa každoročne koná na Starých Horách, čo je obec vzdialená cca 15 km od Banskej Bystrice – smer Ružomberok. Celý program EMfestu v roku 2020 bude prebiehať na Studničke, ku ktorej vedie vyznačená trasa priamo od Baziliky (treba prejsť pešo cca 300 metrov). V prípade nepriaznivého počasia (vietor, dážď…) bude program prebiehať v Bazilike.
Mapky každému napovedia viac 🙂

starehory studnicka