Informácie

PRAKTICKÉ INFO

Keďže Staré Hory sú položené v horách, počasie je tu nestále. Preto si nezabudnite zobrať teplé oblečenie, dáždnik alebo pršiplášť a niečo na hlavu pre prípad silného slnka. Na program na Studničke si zoberte niečo na sedenie – napríklad skladaciu stoličku alebo karimatku. V prípade nepriaznivého počasia bude program prebiehať v Bazilike.

REGISTRAČNÝ POPLATOK

Registrovať sa môžete do 20. júna 2021 na tejto stránke za zvýhodnený poplatok 2 €. Registrácia však bude pokračovať počas celého EMfestu v infostánku, ale už za zvýšenú cenu 5 €. Pre rodiny ponúkame rodinnú zľavu, kedy účastnícky poplatok pre celú rodinu (otec, mama + deti) bude 7 €. Všetky poplatky sa budú platiť priamo na mieste.
Deti do 6 rokov registračný poplatok neplatia.

dôležité upozornenie

Žiadame všetkých účastníkov o striktné dodržiavanie pokynov usporiadateľov, ktorí vás usmernia podľa aktuálnych nariadení ÚVZ SR. Prekrytie horných dýchacích ciest je pri hromadných podujatiach povinnénezabudnite si preto rúška. Prostriedok na dezinfekciu rúk bude zabezpečený.
Podľa §2 písmeno c) Vyhlášky 208 / 2021 ÚVZ SR je organizátor hromadných podujatí povinný uchovávať telefonický alebo emailový kontakt návštevníkov po dobu dvoch týždňov od ukončenia podujatia a to na účely epidemiologického vyšetrovania. Tieto údaje je potrebné vyplniť počas registrácie.

Strava

Organizátori zabezpečia počas obeda balené bagety, ktoré si môžete vopred objednať pri vašej registrácii. Dodatočné objednanie priamo na mieste už nebude možné.
Môžete si vybrať z nasledujúcej ponuky pri ONLINE registrácii:
1. bageta šunková – 2,00 €
2. bageta syrová – 2,00 €

UBYTOVANIE

Ubytovanie tento rok neposkytujeme. Ak by ste chceli prenocovať priamo na mieste, odporúčame zabezpečiť si nocľah vopred v niektorom penzióne či ubytovni na Starých Horách.

DOPRAVA

Dopravu na EMfest si zabezpečujú účastníci samostatne. V prípade, že máte možnosť zabezpečiť zájazd z vašej farnosti, oslovte dostupných dopravcov a vopred nás o svojom zájazde informujte. Účastníci týchto ohlásených zájazdov sa nemusia registrovať na našej stránke, ale len u organizátora zájazdu. Ďakujeme za porozumenie a spoluprácu.

V súčasnosti vieme o organizácii zájazdu na trase Prešov – Levoča – Poprad – Staré Hory. Viac informácií nájdete na stránke dopravcu: Šoltés Travel >>> link

AKO NÁS NÁJDETE

EMfest sa každoročne koná na Starých Horách, čo je obec vzdialená cca 15 km od Banskej Bystrice – smer Ružomberok. Celý program EMfestu v roku 2021 bude prebiehať na Studničke, ku ktorej vedie vyznačená trasa priamo od Baziliky (treba prejsť pešo cca 300 metrov). V prípade nepriaznivého počasia (vietor, dážď…) bude program prebiehať v Bazilike.
Mapky každému napovedia viac 🙂

starehory studnicka